KLUB 1994


                                                              

KLUB 1994 er et støttesponsorat, som AC Horsens har etableret for at kunne tilbyde mindre virksomheder mulighed for at være en del af AC Horsens.

KLUB 1994-medlemmer får mange fordele:

• 2 stk. VIP-billetter til ét førkampsarrangement
• 10 stk. siddepladser pr. sæson i liga- eller pokalturnering
• Din virksomhed præsenteret ved navn og link til din egen hjemmeside på achorsens.dk
• Invitation til Kick-Off-arrangement med det øvrige AC-sponsornetværk
• Invitation til Gul Fandag for 2 personer
• AC-nyhedsmails og information fra og om sponsornetværket

Prisen for medlemskab af KLUB 1994 er kr. 1.994,- eksklusiv moms og gælder for en sæson. For hvert medlemskab går kr. 94,- direkte til talentudviklingen i AC Horsens.

Hent pdf og se hvordan din virksomhed også kan blive medlem af KLUB 1994

KLUB 1994 sponsorer

Firmanavn Hjemmeside
1driverDk v/John Møller www.1driver.dk
3 K Værktøj A/S www.3ktools.dk
A.R. Handel & Montage www.arhandel.dk
Active Communication V/ Jens Høgild Brogaard www.activecommunication.dk
Advokat Niels Peter Andreasen www.horsensadvokaten.dk
Aeroteam www.aeroteam.dk
Alle Fødders Ven www.xn--allefddersven-fnb.dk
Alrøvej Auto-Elektro www.alrovejauto.dk
Alsted Metalvarefabrik www.alsted-metal.dk
Anlægsgartner Kent Køhler ApS www.kentkoehler.dk
AP Møbelpolstring www.ap-m.dk
Arkitektfirmaet Vallentin Haugland www.arkvh.dk
ARKVH Arkitekter www.arkvh.dk
Atrio Arkitekter www.atrio.dk
Autofix.nu Aps www.autofix.nu
Autohuset Vestergaard A/S www.autohuset-vestergaard.dk
A-Z Rengøring www.azrengoering.dk
Bagagerumsmarked www.bagagerumsmarked-horsens.dk
BanBao Denmark www.1391745.better.dk
Barrit Industrilakering www.barrit.dk/Indhold/Barritindustrilakering.htm
Bilka Horsens www.bilka.dk
Bisafurn ApS  
Bjerre Kød www.bjerre-koed.dk
Bl-Installation v/ Kasper Andersen www.bl-installation.dk
BMC Auto A/S www.bmc.dk
Bo og Jobuddannelsen www.boogjobuddannelsen.dk
Bodega KOM TIT www.komtit.dk
Brdr. Christensen’s Eftf. www.bc-smede.dk
Bruce R. Nørgaard Int. Transport ApS www.brucetransport.dk
Bubblemedia www.bubble.dk
Byens Flytteforretning www.byensflytteforretning.dk
Byens Special-Murer Nr. 1 v/ Christian Nielsen  
Børsen www.borsen.dk
C.S. Montage V/ Claus Schuster www.1007494.better.dk
Cad-Tech V/ Anders Bak www.cad-tech.dk/om-cad-tech.html
Cafe Oasen www.oasens-mad.dk
Carl Edelholt Automobiler A/S www.edelholt.dk
Carl Lysbeck Hansen  
Centrum Computer www.centrumcomputer.dk
Centrum Serviceudlejning v/Louise Adsbøl. www.cese.dk
Chr. Beck & Søn A/S www.chrbeck.dk
Christiansholmsgades Auto www.auto-horsens.dk
City Drive www.citydrive.dk
City Skilte ApS www.cityskilte.dk
Coop Superbrugsen Stensballe www.superbrugsen.dk
CVP- Horsens MC-Service A/S www.cvp-mc.dk
Dagli' Brugsen www.daglibrugsen.dk
Dan Vidar´s murerforretning www.danvidar.dk
Dancamper A/S www.dancamper.dk
Danhostel www.danhostelhorsens.dk
Dansk Gasteknik ApS www.danskgasteknik.dk
Dansk Transport Industri Aps www.d-t-i.dk
Dansk VVS Import A/S www.danskvvsimport.dk
Den lille Anlægsgartner www.dlag.dk
DK-bilsyn Horsens www.dk-bilsyn.dk
E.j.værktøj www.aaosteel.dk
Effektlageret Horsens ApS www.effektlageret.dk
Egebjerg El A/S www.egebjerg-el.dk
Egelund Smedie v/ Svend Erik Lund  
Ek-Eltech ApS www.ek-eltech.dk
Elektrikeren Horsens www.elektrikeren-horsens.dk/Elektrikeren_Horsens/Forside.html
EMCA Totalentreprenør www.emcabyg.dk
Entreprenør Gunni  Sørensen ApS  
Entreprenørfirmaet Bent Hansen v/Freddy Hansen  
Entreprenørfirmaet Egil Fynbo A/S www.fynbo-as.dk
Europcar www.europcar.dk
Eydes Kælder www.xn--eydesklder-i6a.dk
Family Shop ApS  
Finn Mortensen Huse ApS www.finnmortensenhuse.dk
Firma Tanja Pihls Køreskole www.pihls-koereskole.dk
FL Svejseservice www.flsvejs.dk
FL. Byg www.f-l-byg.dk
Flyttebussen Horsens www.flyttebussenhorsens.dk
Foto & Tryk www.fotoogtryk.dk
Frisør Kørup www.frisor-korup.dk
Frk. Nielsens rengøring www.frk-nielsens.dk
Gedved Entreprenørforretning www.g-e-f.dk
Ginnerup Automobiler A/S www.ginnerupautomobiler.dk
Glud Malerfirma www.gludmalerfirma.dk
Go Gulvslibning www.go-gulvslibning.dk
Grejsmarks Malerfirma www.grejsmark.dk
Greva Smørrebrød www.grevasmørrebrød.dk
Gudenåcamping Brædstrup I/S www.gudenaacamping.dk
Guldager Energi A/S www.guldager-energi.dk/pageom-oskulterminalen
Guldahl og US Køleteknik www.guldahl.dk
Guldsmed Lind www.guldsmedlind.dk
Hans Orla Nielsen VVS A/S www.honvvs.dk
Hansted Autoservice www.hanstedautoservice.dk
Hansted Tømrer og Snedkerforretning A/S www.hansted.net
Hatting Bilcenter www.hattingbilcenter.dk
Hatting Thermoglas ApS www.hattingglas.dk
Havneservice Marinecenter Horsens ApS www.havneservice.dk
Hedensted VVS og Energi service www.vvsmester.dk/hedensted-vvs
Henriksen El-service www.henriksenelservice.dk
HM Ejendomme ApS www.hedensted-gruppen.dk
Holst Sko www.holstsko.dk
Hornsyld Entreprenørforretning A/S www.hs-entrep.dk
Horse Shop ApS www.horseshop.dk
Horsens Autolakering www.horsensautoskadecenter.dk
Horsens Fugeteknik www.horsensfugeteknik.dk
Horsens Fysioterapi og Træning Rædershus  
Horsens Jern og Metal ApS www.horsensjernogmetal.dk
Horsens Regnskabsassistance IvS www.kpjregnskab.dk
Horsens Reklame Center www.hrc.dk
Horsens Tagdækning og Isolering www.htag-iso.dk
Horsens Teknisk Isolering www.htisolering.dk
Hotel Opus www.hotelopushorsens.dk
Hovedgård & Omegns VVS ApS www.hovedgaardvvs.dk
Hovedgård Blikkenslagerforretning ApS www.hovedgaard-blik.dk
Hovedgård Entreprenørforretning ApS www.heff.dk
HTM BYG A/S www.htm-byg.dk
Husodde Strand Camping www.husodde-camping.dk
Ideskilte Horsens ApS www.ideskilte.dk
J K Meier Vinduespolering  
JA Vinduer www.ja-byg.dk
Jack`s Tømrer og snedkerfirma  
JD Byg Enterprise ApS www.jdbyg.dk
JE-NI BYG www.jenibyg.dk
Juelsminde Dentallaboratorium  
Julsgaard El A/S www.julsgaard-el.dk
Jysk Kloak Renovering ApS www.jysk-kloak.dk
Jysk Lad & Hydraulic ApS www.jysklad.dk
Jørgen Fenger Automobiler www.fengerbiler.dk
Jørgensen Hotel www.jorgensens-hotel.dk
K. Madsen Tømrer- & Snedker Aps www.kmadsen-toemrer.dk
K.B. Entreprise V/ Kenneth Brønning www.kbzinc.com
Keymate ApS www.keymate.dk
Kjærbye Malerfirma www.kjaerbyemalerfirma.dk
Klods Hans  
Kombi Service www.kombiservice.dk
konditor bager www.konditor-bager.dk
KPB Sunstill ApS www.sunstill.dk
Laden  
Laursen Tømrer- & Snedkerforretning www.laursensts.dk
LB Gulve ApS www.lb-gulve.dk
Lc Gulve A/S www.lcgulve.dk
Leif Mikkelsen & Partnere A/S www.leifmikkelsen.dk
Lemvigh - Müller A/S www.lemu.dk
Lidegaard Revision & Rådgivning www.lidegaardrevision.dk
Lockon ApS www.lockon.dk
Lunch Deluxe ApS  
Lundhilds Tegnestue www.lundhild.dk
Løsning Kro og Gæstgivergård www.losningkro.dk
Løvbjerg Supermarked A/S Horsens www.lovbjerg.dk
Malerfirma Daugaard www.malerfirma-daugaard.dk
MALLES TRANS www.1662883.better.dk
Marlon Tørmørtel A/S www.marlon.dk
Meldgaard Electric A/S www.me-electric.dk
Midtbyens Køreskole www.midtbyenskoereskole.dk
Midtjysk Blomstermarked www.80300.dk
Mn Service V/ Michael Nielsen www.mnmultiservice.dk
Mokka T www.mokka-t.dk
Mps-Support ApS www.mpsg.net
Murerfirmaet Andreas Kragh ApS  
Murerfirmaet BBR www.murerfirmaet-bbr.dk
Murerfirmaet Brdr. Rosendal aps www.1441473.better.dk
Murerfirmaet Keld Stidsen ApS  
Murerfirmaet Klitgaard www.horsensmurer.dk
Murerfirmaet Lars Kristensen www.murerlarsk.dk
Murermester M. Jensen www.finnmurersig.dk
Murermester Mikael Andersen ApS www.mma-murer.dk/kontakt.aspx
Murersteen ApS www.murersteen.info
Mølbjerg Sko www.moelbjergsko.dk
Møllers Granit www.moellers-granit.dk
Møllgaard VVS Center ApS www.mollgaard.dk
Niconsult ApS www.niconsult.dk
Nordbyens Murerforretning www.nordbyensmurerforretning.dk
Ny-Tag  
Pava Undervognscenter www.pavahorsens.dk
Pb Mal-Engros V/ Preben Bækmand  
Pegani www.pegani.dk
Per Karlsson Tømrer & Murer  
Photo Care Horsens www.photocare.dk/om-os-(13).aspx
Pita Sandwich  
Pro-Byg V/ Dennis Hoé www.pro-byg.dk
Pro-Clean www.pro-clean.dk
Pusterummet  
Pusterummet  
Pusterummet  
Realmæglerne www.realmaeglerne.dk/privat.aspx
Realmæglerne Reinholdt & Andersen ApS www.realmaeglerne.dk8700
Reel Rengøring www.reelren.dk
René Andersen Tømrer- og murerforretning A/S www.reneandersen.com
Restaurant Dansk ApS www.dansk8700.dk
Restaurant Oksen ApS www.oksen-horsens.dk
Restaurant Tequila Sunrise www.tequilasunrise.dk
RI Maskinservice  
RTG Data www.rtgdata.dk
RUMarkitekter A/S www.rumarkitektur.dk
Salling Bogføring www.sallingbogforing.dk
Schwarz Arkitekter A/S www.schwarz-maa.dk
Scooter Specialisten www.scooter-specialisten.dk
Sejr Landinspektør www.sejr-land.dk
Senge Studiet www.sengestudiet.dk
Simon Skov ApS www.simonskov.dk
SL Entreprenørservice  
SM Pulverlakering www.smpulverlakering.dk
SOS Dansk Autohjælp Horsens A/S www.dah.dk
Sparekassen Kronjylland www.sparkron.dk
Spisgo www.spisgo.dk
STARK - Brædstrup Trælast & Byggecenter www.stark.dk
Stensballe Rengøringsservice www.stensballerengoering.dk
Stensballe Trailercenter ApS www.trailercenter.dk
Svend Hansen & Søn A/S www.svend-hansen.dk
Svends Autolakering ApS v/Sinthu & Frank www.svends-autolakering.dk
Sølvsteen Autoteknik V/ Horst Bording Sølvsteen www.1092315.better.dk
T.S. Hansen A/S www.ts-hansen.dk
Tech Advising www.tech-advising.dk
Teen Shop www.teen-shop.dk
Thingstedhus Vinimport Aps www.thingstedhus.dk
Thomas' Bilsyn ApS www.thomasbilsyn.dk
Thygesen Gardiner www.thygesengardiner.com
Top Rens ApS www.toprensvask.dk
Trifa Transport ApS  
Tw entreprenørforretning  
Tæppecentret www.tcbraedstrup.dk
Tømrerfirmaet Benny Sewerin A/S  
Tømrerfirmaet Henning Lind A/S www.henninglind.dk
Tømrerfirmaet Henrik Møller ApS  
Tømrerfirmaet Ib Thomsen www.tf-ib-thomsen.dk
Tømrerfirmaet Mads Lauridsen ApS www.madslauridsen.dk
Tømrermester Heine Skovgård Christensen www.heineskovgaard.dk
Tømrermester JK Byg  
Tømrermester Jesper H. Andersen  
Tømrermester Preben Skov ApS www.xn--tmrerprebenskov-5tb.dk
Varmeservice ApS www.varmeservice-aps.dk
Varmesmeden Henrik Rosenberg ApS www.varmesmeden-rosenberg.dk
Vestbirk Malerforretning ApS www.vestbirkmaler.dk
Vexcom International ApS www.vexcom.dk
Vin Specialisten www.vinspecialisten.dk
Vinoble Horsens www.vinoble-horsens.dk
VINOVA ApS www.vinova.dk
Vognmand Jan E. Petersen  
VVS-Firmaet Lars Juhl Nielsen ApS www.juhlnielsen.com
Winther & Trolle Aps www.winther-trolle.dk
Winther Byg www.wintherbyg.dk
Winthers Vinduespolering  
Wittrup Seafood A/S www.wittrup-seafood.dk
Ødorf Køreskole V/ Michael Ødorf www.odorfs.dk
Østbirk Murerforretning ApS  
Østbyens Cykler www.oestcykler.dk
Åes Smede & VVS www.aaessmed.dk
Åstruplund Entreprenørforretning ApS www.aastruplund-entreprenorforretning.dk
Åstruplund Smede og Maskinværksted A/S www.aastruplund-smed.dk